تبلیغات در اینترنتclose
دایی :پدرمان در آمده بس که فشار آوردیم

زمان جاری : شنبه 04 فروردین 1397 - 9:58 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 273
نویسنده پیام
lila آفلاین

ارسال‌ ها11
عضویت7 /4 /1391
سن: 20
تشکرها1
تشکر شده1
دایی :پدرمان در آمده بس که فشار آوردیم
دایی : خدا کند ازبکستان را ببریم تا با خیال راحت به لیگ ادامه دهیم / پدرمان در آمده بس که فشار آوردیم 

نمی‏توانیم گل بزنیم. اگر بتوانیم یک فورواردی که تمام کننده تمام عیار باشد بگیریم به نظرم خیلی از مشکلات‏مان رفع می‏شود و امتیازات بیشتری می‏توانیم بگیریم.


 

سایت گل - چند هفته دیگر تا پایان نیم فصل اول بیشتر نمانده و اغلب تیم ها برای نیم فصل دومشان برنامه ریزی می کنند. باشگاه راه آهن و علی دایی سرمربی تیم نیز از این قضیه مستثنی نیستند و از هم اکنون برای تقویت تیم برنامه هایی در سر دارند. علی دایی در گفتگو با سایت باشگاه راه آهن توضیحاتی در این زمینه داده است. 
آقای دایی برنامه شما برای نیم فصل چیست؟ شایعاتی مطرح شده که شما قصد دارید چند تغییر در لیست تان بدهید.
-ما سعی می‏کنیم نقاط ضعف مان را برطرف کنیم. ما در چند جا ضعف داریم که حتما باید آنها را برطرف کنیم. باید با کادر فنی بنشینیم و صحبت کنیم. چند بازیکن باید خط بخورند و در نیم فصل برای آنها جایگزین پیدا کنیم که از حالا کارمان را شروع کرده ‏ایم.
هدف اصلی تان خط حمله است ؟
-مطمئنا. ما چند تغییر خواهیم داشت که اولویت مان خط حمله است. ما در همه بازیها موقعیت های خوبی ایجاد می‏کنیم اما نمی‏توانیم گل بزنیم. اگر بتوانیم یک فورواردی که تمام کننده تمام عیار باشد بگیریم به نظرم خیلی از مشکلات‏مان رفع می‏شود و امتیازات بیشتری می‏توانیم بگیریم.
کسانی که مد نظرتان هستند را الان نمی توانید نام ببرید؟
-نه. فقط بگویم من گزینه ایرانی مد نظرم است. البته با اروپا هم مکاتبه کرده ‏ایم که اگر در ایران نتوانستیم بازیکن مد نظرمان را پیدا کنیم، بازیکن خارجی بگیریم.
در مورد جام حذفی هم بالاخره فدراسیون کوتاه آمد.
-بالاخره همه تابع تصمیمات جمع می‏شوند. مگر می‏شود ما نتوانیم جام حذفی داشته باشیم در ایران؟ مگر جام حذفی چندتا بازی است؟ شما نگاه کنید خیلی از تیم ها که بازیکن ملی دارند ممکن است همان اوایل اوت شوند. تازه بعد از بازی با ازبکستان ما تا چند وقت بازی ملی مهم نداریم.
تقریبا تا بهمن بازی نداریم . بهمن و فروردین 2 تا بازی در مقدماتی جام ملت ها داریم.
-شما نگاه کنید اگر قرار باشد به خاطر این چیزها لیگ و جام حذفی تعطیل شود فوتبال ضرر می‏کند. الان لیگ ما بیش از حد فرسایشی شده. من پدرم درآمد آنقدر برنامه ریزی کردم که فشار بیاوریم و تیم را آماده نگه داریم . آدم عقل کل نیست که! یک اشتباه کافی است تا کل زحمات همه به باد برود. ما از یکشنبه قبل برنامه تمرینی را شروع کردیم، و هفته گذشته در 5 روز تقریبا 10 جلسه تمرین داشتیم. این خیلی فشار می‏ آورد آن هم با امکانات کمی که فوتبال ایران دارد. اینجا زمین مناسب نداریم و زمین‏ها متاسفانه سفت است و چمن درست و حسابی ندارند. به همین خاطر خیلی فشار به بچه ها می‏ آید و آسیب دیدگی و خستگی هم بیشتر می‏شود. انشاءالله به حق پنج تن بازی ازبکستان را ببریم و بتوانیم با خیال راحت به لیگ مان بپردازیم .
فکر می‏کنید بتوانیم ازبکستان را ببریم؟
-فوتبال که قابل پیش‏بینی نیست ولی پتانسیل برد را داریم. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و بتوانیم این بازی را هم ببریم تا هم مردم خوشحال شوند و هم راه صعود به جام جهانی هموار شود
سه شنبه 23 آبان 1391 - 13:22
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :